Bosch CTL636EB1

5,951.34

Technologia dostępna w ekspresie zapewnia odpowiednią temperaturę parzenia i ciśnienie, które wydobywa idealny aromat z kawy. Dodatkowo regulacjia temperatury i wbudowanemu filtrowi wody pozwala uzyskać niepowtarzalny smak każdej kawy.

Kup produkt

SKU: 4242002798264 Kategorie: ,

Opis

Smak

Technologia SensoFlowSystem zapewnia odpowiednią temperaturę parzonej kawy, a AromaPro Concept  ciśnienie, które wydobywa idealny aromat z kawy. Dzięki regulacji temperatury i wbudowanemu filtrowi wody możemy uzyskać niepowtarzalny smak kawy.

Interaktywne menu

Ekspres posiada funkcję, która zapamięta 8 Twoich ulubionych kaw wraz z przypisanym imieniem. Już nie musisz się martwić, że za każdym razem będzie trzeba programować wszystko od początku. Dodatkowo ekspres może przygotować dwie filiżanki jednocześnie.

Łatwe i sprawne czyszczenie

Ekspres posiada wyjmowaną jednostkę,dzięki czemu możemy łatwo wyczyścić wszystko pod bieżącą wodą. Po przygotowaniu każdego napoju możemy automatycznie wyczyścić system mleka, a wyjmowaną końcówkę do spieniania mleka umyć w zmywarce. Ekspres posiada także automatyczny system odkamieniania i czyszczenia, dzięki czemu nie musimy o nic się martwić.

 

Dodatkowe informacje

Producent

Rodzaj

Do zabudowy

Typ

Automatyczny

Kolor

Czarny

Moc

1600 W

Pojemnik na wodę

2,4 l

Ciśnienie pompki

19 barów

Pojemnik na ziarna

500 g

Młynek

Ceramiczny

Liczba filiżanek

2

Pojemnik na mleko

500 ml