Saeco INCANTO HD8914/09

2,079.00

Ekspres posiada automatyczny spieniacz mleka, dzięki czemu w ciągu kilku sekund otrzymamy kawę z doskonale spienioną pianką. Dodatkowo urządzenie pozwala ustawić aż pięć stopni grubości mielenia.

Kup produkt

SKU: 8710103725176 Kategorie: ,

Opis

Automatyczne spienianie mleka

Doskonała kawa za dotknięciem jednego przycisku. Dzięki automatycznemu spieniaczowi mleka w ciągu kilku sekund otrzymasz kawę z doskonale spienioną pianką. Dla wszystkich wielbicieli cappuccino, to idealne rozwiązanie.

Wydobądź najlepszy smak z ziaren

Dzięki solidnym ceramicznym młynkom otrzymamy doskonale zmielone ziarno. Wydobycie z ziaren ich najlepszej esencji, to najlepszy sposób na udaną kawę. W przeciwieństwie do zwykłych młynków, ceramiczne sprawią, że kawa już nigdy nie będzie miała smaku przypalonych ziaren.

Gorąca kawa każdego ranka

Kawa przed wyjściem z domu, to dla niektórych obowiązkowy element poranka. Dzięki bojlerowi wykonanemu z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, ekspres osiąga szybko wysoką temperaturę. Parzenie cappuccino i espresso bez konieczności czekania już dawno nie było takie proste.

Inna kawa każdego dnia

Lubisz różne rodzaje kawy i chciałbyś pić inną każdego dnia? Dzięki ekspresowi Saeco będzie to możliwe. Od teraz na wyciągnięcie ręki nie tylko espresso, ale także cappuccino lub latte macchiato.

Wybór mocy kawy

Wybierz swoją idealną moc kawy, czas parzenia i temperaturę, ustaw by ekspres zapamiętał i ciesz się codziennie kawą dopasowaną do Twojego gustu. Dzięki funkcji pamięci ekspres zapamięta wybór i przygotuje każdego poranka ulubioną kawę.

5000 filiżanek kawy bez odkamieniania

Nowy opatentowany filtr wody AquaClean zapewnia maksymalną przyjemność z automatycznego ekspresu do kawy. Zmieniając filtr co 3 miesiące możemy zapewnić czystą i wolną od zanieczyszczeń wodę. Pozbędziemy się kłopotów związanych z usuwaniem kamienia z ekspresu (maksymalnie 5000 filiżanek lub 2 lata użytkowania ekspresu).

Regulowane młynki

Znajdź swój idealny smak kawy, dzięki regulowanym młynkom. Różne mieszanki kawy wymagają innego stopnia mielenia, aby wydobyć ich najlepszy aromat. Ekspres Saeco pozwala ustawić aż pięć stopni grubości mielenia.

Kawa bezkofeinowa

Funka proszku pozwala na wypicie pysznej kawy bez kofeiny. Przekonaj się jaka może smakować taka bezkofeinowa kawa.

Najwyższa jakość

Ekspres został dopracowany pod każdym kątem i zadbano o wszystkie najmniejsze szczegóły. Przedni panel został wykonany z czystej stali szlachetnej. Czytelny wyświetlacz i przyciski stanowią doskonałą harmonię elegancji i włoskiego kunsztu.

Wyjmowany blok zaparzający

30 lat temu firma Saeco stworzyła swój pierwszy blok zaparzający i po dziś dzień jest nadal innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym. Jest bardzo prosty w czyszczeniu. Wystarczy wyjąć go i umyć pod bieżącą wodą i włożyć na swoje miejsce. Wszystko w prosty i nieskomplikowany sposób.

Łatwa konserwacja

Ekspres posiada automatyczny cykl czyszczenia, który ułatwia konserwację ekspresu i wydłuża czas eksploatacji. Dzięki temu nie musisz martwić się o czyszczenie, tylko delektować się swoją ulubioną kawą.

 

Dodatkowe informacje

Producent

Rodzaj

Ciśnieniowy

Typ

Automatyczny

Kolor

Srebrny

Ciśnienie pompki

15 barów

Bojler wody

1

Pojemnik na wodę

1,8 l

Pojemnik na ziarna

250 g

Liczba filiżanek

2

Maks. wysokość filiżanki

15,2 cm

Moc

1850 W

Młynek

Ceramiczny