Saeco PicoBaristo HD8927/09

2,798.00

Przy pomocy jednego dotknięcia przygotujesz swoją ulubioną kawę. Opatentowany filtr pozwoli zaparzyć aż 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania.

Kup produkt

SKU: 8710103732990 Kategorie: ,

Opis

Uniwersalne i kompaktowe urządzenie

Wybór Twojej ulubionej kawy przy pomocy jednego dotknięcia. Dzięki filtrowi AquaClean ekspres może przygotować do 5000 filiżanek bez konieczności usuwania kamienia.

5000 filiżanek kawy bez odkamienianiu

W pełni wykorzystane możliwości ekspresu, dzięki opatentowanemu filtrowi AquaClean. Zmieniając co 3 miesiące filtr, zapewniamy sobie czystą i niezanieczyszczoną wodę. Pozbywamy się dzięki temu kłopotów związanych z usuwaniem kamienia z ekspresu (maksymalnie 5000 filiżanek kawy o pojemności 0,1 l i 8 wymian filtra)

Gorąca kawa szybciej niż inne

Kiedy rano liczy się każda sekunda, szybko zaparzona kawa jest na wagę złota. Dzięki szybkiemu bojlerowi nie będzie trzeba więcej czekać w nieskończoność na zaparzenie cappuccino lub espresso. Cały sekret tkwi w obudowie, która zbudowana jest z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, dzięki której ekspres może szybko osiągnąć wysoką temperaturę wody.

Wybór mocy Twojej ulubionej kawy

Ekspres, który zapamiętuje jaka jest nasza ulubiona kawa, to skarb. Wybierz idealną moc kawy, czas parzenia, temperaturę i zapisz. Dzięki wbudowanej funkcji pamięci, ciesz się każdego ranka swoją ulubioną kawą. W odróżnieniu od baristy w kawiarni Twój ekspres nie zapomni jaką kawę pijasz.

Wydobądź najlepszy smak kawy

Dzięki ceramicznym młynkom jesteśmy w stanie wydobyć z kawy jej najlepszy smak. Doskonale zmielone ziarno pozwala wodzie równo przepływać i wydobywać esencję z ziaren. Koniec ze smakiem przypalonych ziaren kawy.

Od espresso po latte macchiato

Inna kawa każdego dnia. To Ty wybierasz na co masz ochotę rano, a czego się napijesz wieczorem. Dzięki Saeco na wyciągnięcie ręki masz wiele opcji do wyboru.

Pojemnik na mleko czyszczony po każdym użyciu

Korzystaj z funkcji szybkiego czyszczenia pojemnika na mleko. Przy użyciu jednego przycisk możesz dokładnie wypłukać pojemnik bez większego wysiłku.

Dodatkowe informacje

Producent

Rodzaj

Ciśnieniowy

Typ

Automatyczny

Kolor

Czarny

Ciśnienie pompki

15 barów

Bojler wody

1

Pojemnik na ziarna

250 g

Pojemnik na mleko

500 ml

Maks. wysokość filiżanki

16,4 cm

Moc

1850 W

Ustawienia młynka

10

Młynek

Ceramiczny

Liczba filiżanek

1, 18-l

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Saeco PicoBaristo HD8927/09”